Svatební den

je ne opakovatelný zážitek a zaslouží si tu největší pozornost. Den, který připravujete a plánujete se vší odpovědností do nejmenších detailů dlouho dopředu. I my si uvědomujeme vážnost Vašeho rozhodnutí a stejně odpovědný přístup cítíme také. Den, který stojí za to nafotit od profesionálního fotografa, který zachytí i to čeho si Vaše oko nevšimne, událost kterou jste nestačili postřehnout. Fotograf dokáže s citem předvídat situace, ví kam se postavit, ví co se bude dít v obřadní síni, v kostele, na hostině. Je to profesionál, který neruší svojí přítomností, nezasahuje do děje a je všude kde má být v pravý okamžik.

Kvalitně zpracované svatební fotografie z průběhu svatebního dne vás budou těšit celý život.

Každá svatba vyžaduje zcela individuální přístup, který vede k co nejlepšímu zachycení jedinečné atmosféry Vašeho svatebního dne. Dle Vašeho osobního přání vyfotografujeme průběh celé svatby nebo jen Vámi vybrané části - focení přípravy nevěsty a ženicha, příchod hostů, svatební obřad (na radnici, v kostele, na zámku, v parku, na zahradě, aj.), svatební hostinu až po volnou zábavu.

Dlouholetá fotografická praxe, špičková foto technika (včetně záložní techniky - dva fotoaparáty, dva blesky + řada světelných objektivů), následné úpravy/postprocesing na PC ze surového formátu RAW do finálního souboru jpg, jsou pro Vás zárukou vysoké kvality. Nenechávejte fotografování Vaší svatby náhodě.

Fotografie dostanete na speciálním a svým provedením jedinečném archivačním médiu DVD DTD (data tresor disc), s keramicko-kovovou záznamovou vrstvou, díky které média nepodléhají stárnutí. Výrobce garantuje životnost média na 160 let !
Pozor na USB flash disky a podobná paměťová média, kde je trvanlivost dat pouze několik měsíců až jen pár let a jsou náchylné na poškození a ztrátu drahocených dat!

vatební foto , svatební fotograf , fotografování svateb , focení svateb , obřad , svatba , svatba Trutnov , svatba Kuks , svatba Opočno , fotografování svatby , focení svatby